Гармонія, або Де ця кнопька

Автор: | 04.11.2018 15:14

Було таке діло. Три гуцули злапали рака в плєн. Рак був з гармошкой, але ся заблукав на передовій, том шо в них був празднік — день хуй поймі кого із області промишлєнності та якогось святого. А то велике раччє свято, но раки нажерлися, відхуярили в небо боєкомплєкт та пішли в прісядку.

А гуцули сидять на номеру та охуєвають. Ле, як рак сам лізе — то шо робить? Не можна раку там гулять, бо мінне поле. Но то взяли його, з міласєрдія, шоб сі сраку не підірвав, та ту гармошку теж. Не кидати ж ємущество, бо скажуть що змарадьорили.

Рака віддали куди треба, а гармошка осталась. І ті гуцули дивляться на неї подозрітельно. Бо то явно від диявола муфта.

— А ну дай сюди, — каже старший гуцул. — Я до війни в костьолі на органу грав. Шо я на гармошкє не зможу?

Ото два прапарщіка тягають гармошку за вуха в разні сторони, туди сюди, а старший лейтенент виховання біга між ними, та намагає ся попасти пальем по кнопкє. Але попасти не може, по два прапорщіка — то сила.

А виходе — бе, ме, ні разу не пінкфлойд.

— Ти в кому кастоьлу грав? — позрітельно пита другій гуцул. — Не в Трускавеці чи в Дрогобичу? Кому богу слугували, шо такий жах лунає з той гармошкі?

— Та шо ви ж так смикаєте, шо ся показили, — каже з досадою лійтінат по вихованню. — Тре тіко розтягувать, а не бігать по углам помєщєнія! От так стійте та розтягуйте. Шоб один стояв, там де баси, а другий тягав в разні сторони. Тоді я буду по кнопкам басу попадать пальцьом.

— А по дискантам?

— А по дискантам похуй, там всьо одно на калінку малінку запрограміровано. Ітак, на счьот чотири… Тянемо правий сєгмент іздєлія у пратівапаложну сторону. Басист стоє по стойкє смірно.

Заходе камбат.

— О! — каже камбат. — Гармошка! На ну, дай сюди. Я таке вже бачив.

І починає тягать йо в різні сторони, іздаваючі скорбні звуки.

А виходе — бе, мє, шо і у лєйтєнанта по вихованню.

— От бачиш, — каже тихо одін прапорщік єншому. — Даже падпалковнік не може! А ти хітв шоби сь лійтєнат зіграв!

Нє, так ваївать ніззя.

Раздел: Без рубрики

Гармонія, або Де ця кнопька: 2 комментария

Добавить комментарий