Сімсот метрів дроту, або Проблема із танка

Автор | 03.11.2018 10:46

Танк, коли стріля, він кропаль підскакує, то я злетів з броні та кінувся тікати шо оглашонний, доки не в“єбався в з розгону в стіну. Та упав в бєзмолвії, втратив сознаніє та табліцу умножєнія в ньом.

Круг мене стояли танкісти в вухастих шапках.

– Я так поняв, на сімсот метрів дроту можно не рассчітивать? – сумно сказав старший панцерник, стягуючи шолом.

– Ви шо робите, блять, курва децко? – спитав я, спинаючись раком на ноги. – Ми ж тіко покатацця на броні домовились. В мене заїканіє пропало, як я тепер до дому поїду, мене мамка не пізнає. Я посивів в різних місцях.

– Хателі як лучче. Так шо там с дротом?

– Та ідіть ви нахуй з вашим дротом. Прікуріть допоможіть.

Братерські руки запхали мені в рота цигарку, та допомогли совмєстить тремтячу в голові цигарету із тремтячім в руках вогником.

– Ніззя так робити, – сказав я. – Нармальні люди так не роблять.

– Так війна жеж! А антілерія шо робе? То ми ще дуже нормальні по сравнєнію з антілерієй. Ми хоч підвезти можемо, якшо треба даєхать та маршрутка не ходе, а ті тупо ся закопали, та пиздячать студи. Так шо насчьот дроту?

– Шо значіть війна? В мене теж війна, але ж я такой хуйні не роблю! Їхаю тихо собі, пораненого везу. В мене машина як лялечка ніжно йде, бо людина померти може. Навіть світло не вмикаємо, бо можуть з ПТУРа почастувать. Все благочинно. Пахне валер“янкою. От так треба воювать, а не ужаси на окрєстность наводити. Шо то за війна така, коли обосрацця від страху можна?

Танкісти стояли винуваті.

– Кароче, я так поняв, сімсот метрів дроту віхдодять связістам, – пічально сказав старший.

– Та тю. Нахуя связістам дріт? Шо вони з ним робити будуть?

– Связь напрімер.

– Коли це связісти связь робили? Вони роблять тіко біспарядкі. Це від вас у мене лише сотрясеніє мозга та заїканіє зникло, а від них ізжога та мізантропія. Провода ісходять від связістів, а не входять в них. Связістам не дріт треба, а рєгулярна пізюля та триразове харчування на день.

Танкісти одобрітельно загугукали.

– А ну пізданіть ще раз з танку. Може заїканіє повернеться та табліца умноженія в голові восстановицця. Я, як врач, знаю, що такі випадки бували.

– А сам пиздани.

– Скудов?

– Зсередини. Лізь в машину. Але то вже вісімсот метрів дроту буде.

От жеж хитрі, курво! Але краще віддати проволоку танкістам, ніж связістам.

Пи-и-издиць!..

– От бачиш. Ізнутрі танка праблєма вигляде по іншому. Треба на праблєму дивитися з середини, а не тіко зовні. – каже старший. – Так шо там з дротом?

Філософи вухасті.

Нє, так ваювать ніззя.

Категорія: Без категорії

Залишити відповідь